אודותינו

החזון שלנו

זום נולדה מתוך הבנה עמוקה, שעולם השיווק והפרסום משתנה ללא הכר.

הענקיות גוגל ופייסבוק שולטות בתחום הפרסום הדיגיטלי. את זה כולם יודעים.

עלויות השיווק והפרסום עולות כל הזמן והעסקים חייבים להדביק את הקצב או פשוט, להיעלם.

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, שסמכו שנים רבות על פרסום בעיתונים ומקומונים, שלטי חוצות וגם פה לאוזן, נוכחו להבין, שהשיווק הגדול קורה היום במקום אחד – באינטרנט.

הטרנד החם היום בעולם הוא שיווק באמצעות וידאו. למה?

פשוט מאד. מרבית האנשים מעדיפים לצפות בסרטון קצר ומדליק על המוצר, האפליקציה החדשה או השירות על פני קריאה של תוכן כתוב בתוך אתרים.

סרטוני וידאו מראים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם מיד: מי אתם, מה אתם ואיך המוצר או השירות שלכם יכול לעזור להם. הסרטונים האפקטיביים ביותר הם קצרים למדי, באורך של עד דקה וחצי.

אנחנו הבנו את הצורך של בעלי העסקים להיראות באמצעות וידאו באינטרנט על מנת להעביר את המסר הפרסומי והשיווקי ביעילות ובמהירות.

בעזרת הכלים העוצמתיים ביותר שקיימים היום בעולם הקידום, אנו מפיקים סרטוני פרסומת מקצועיים עבור עסקים מקומיים ומציגים אותם לאלפי לקוחות פוטנציאליים בכל חודש בטלוויזיה האינטרנטית הגדולה בעולם – יוטיוב.

לפרטים נוספים על השירות החדשני עברו לעמוד פרסום לעסקים ביוטיוב.

עכשיו תחליטו, אתם מצטרפים אלינו למהפיכת הוידאו באינטרנט, או נשארים מאחור?

הצוות שלנו

Shay Zamir

Founder & Partner CEO
בן 42, ואב ל-4 ילדים. חיפאי בנשמה.
נולד עם שפם, לאחרונה גם הוסיף לעצמו זקן, כדי להיראות כמו Jinni - כמו שהוא באמת. מוח טכנולוגי מטורף, מפתח השיטה הסודית של Zom. מתקשה לעמוד בקצב של עצמו, אז הוא פשוט יושב. לרוב מול המחשב.

Boaz Achilea

Partner COO
בן 42, אבא ל-4 ילדים וגר בשני בתים בו זמנית. מומחה בכתיבה שיווקית אבל מתקשה לכתוב בעט. מאמין בהבנת עולמם של בעלי העסקים ובהבאת ערך אמיתי ללקוחות. הומאופת קלאסי בהכשרתו וחבר הוועד המנהל של האגודה הישראלית להומאופתיה.

Eli Dushinsky

Sales & Client Management Team
אבא ל 6 ילדים. מומחה לפרויקטים טכנולוגיים מיוחדים. עובד שנים רבות בעולם ההיי-טק. ב-7 השנים האחרונות מתמקצע בתחום ה-MOBILE וה-WEB

Niv Tepper

Sales & Client Management Team
בן 45, אב לשתי בנות. מנהל כספים ושיווק בעסק במרפאה וטרינרית. ניהל כספים ושיווק בחברות הגדולות במשק. מביא ניסיון רב בשיווק ואסטרטגיה

Gal Sabag

Sales & Client Management Team
טקסט טקסט טקסט

Ofer Maor

Sales & Client Management Team
טקסט טקסט טקסט

בואו נעשה דברים מדהימים ביחד!

תרימו טלפון, יש סיכוי טוב שנוכל לעזור גם לעסק שלכם לעוף למעלה